تولدت مبارک عزيزم!

مراسم تولد سايموند و ياس بانو و پای لرز در پارک جمشيديه به خوبی و خوشی برگزار شد. البته اگر ايوريون گرفتن و متعاقب آن عدم حضور جناب پالق را هم به فال نيک بگيريم، مراسم نقصی نداشت. اما گوشه هايی(فقط گوشه هايی) از حاشيه مراسم: (بقيش هم در يادمان)
1) نمی دانم بقيه هم متوجه شدند يا نه. ولی هر هديه درست درمونی که به جناب ياس بانو داده می شد، يوسف يه جوری می شد. البته اصلا نبايد اين يه جوری را با حسادت اشتباه گرفت.
2) ساکت قصد داشت از فرصت استفاده کند و سايموند را از رياست جمهوری عزل کند. به خاطر رعايت نکردن حقوق بانوان! که خوشبختانه شديدا مواضعش درهم کوبيده شد و به جز خودش هيچ رای موافقی کسب نکرد. حتی نريمان! و همين نهايت زن ذليلی باعث شد پست وزارت کشور را هم از دست بدهد. که حقش بود!
البته حيدر جون! اين ملاحظات سياسی هيچ وقت جای دوستی ما را نمی گيرد!
3) يکی از هدايای سايموند، يک عدد آب نبات چوبی بود که به پيشنهاد پوريا همه آقايون در خوردن آن شريک شدند. بعضی با رغبت و برخی هم به زور! و بازهم خانوم ها گله دارند که چرا همه پست های کليدی کابينه دست آقايون است.
4) در ميان همه هديه ها، هديه پوريا و لولک به سايموند چشم ما (من و بولک) رو به شدت گرفته بود. بولک با ناآرام کردن جو باعث شد که من بتوانم هديه را مخفيانه بردارم. بعد هم گوشه ای بازش کرديم. يک عدد خودکار و يک مداد نوکی. که عادلانه تقسيم کرديم. در جعبه را بستيم و هديه را به همان روش فوق سرجايش گذاشتيم. کسی بو نبرد.
5) سيد هم در طول مراسم به شدت مواظب بود که هر شش نفر فقط يک نوشابه بخورند. کسی دو تا الويه نخورد. هرکس يک ليوان بردارد. و به هکذا...

/ 58 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير

سلام. اين يعني يه چيزي تو مايه هاي دزدي ديگه؟ نه؟ واي واي واي...

pofak_namaki65

به مهمونی کوچيک بلاگ من بيای خوشحالم ميکنی.....

مسيحا

عجب تولدي بوده اصلا ماه خرداد همون ترجمه فارسي ماه رمضان هست از بس بركت داره :-)) .... جون من اين تولد بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوش بگذره هميشه.......

آرتين

سلام . ديگه لازم نيست بگم خوش بگذره چون داره ميگذره.

طلوعی تا فردا !

سلام ! خیلی جالب بود ! ایشالا که خوش گذشته ! غروب آفتاب عمر مردی از تبار نور تسلیت باد ! در انتظار موعود :نیکو !!!

ali

دل من آب افتاد

شازده خانوم

وای وای چه بچه های بدی...آبروی دانشگاهمونو بردين!