نصرا...سکرتر

 

حالا كه سـكه قلـب خيـليـا  سـيا شده      حالا كه شهر شلوغ اينجورى بي صفا شده
يكى كه تا آخرش وايــسه پاي رفاقتـش     سـاده پيدا نمـيشـه ، عيـنـهو  كـيميا  شـده


   

چهارشنبه ۱۸ دی ،۱۳۸۱

در آستانه بازی بزرگ

 

1)باز دوباره چند روز قبل از بازی بازيکنان و مربيان گرد هم جمع شدند و کيک و بستنی خوردند و همديگر را ماچ کردند. تنها فرق اين مراسم با سال قبل روبوسی پروين با کخ بود - که سال قبل با پورحيدری انجام شد!- و باز دوباره بازيکنان قول دادند که باهم دوست باشند و الخ. نمی دانم اين چه اصراری است که صداوسيما و مطبوعات دارند برای گرفتن هيجان بازی. و با اين فعاليت! ها سال به سال از کيفيت اين بازی ها کم می شود. به نظر من حساس ترين و بزرگترين بازی باشگاهی در سطح آسيا بايد در اوج هيجان برگزار بشود. بدون اين مسخره بازی ها. اصلا اگر بازيکنان وسط بازی به همديگر لبخند زورکی تحويل ندهند و الکی با هم دست ندهند و روبوسی نکنند کجای فرهنگ اصيل ما زير سوال می رود؟ و اين مواقع است که آدم از هيجان و زيبايی بازی هايی مثل بوکاجونيورز و ريورپلاته، رئال و بارسلون، منچستر و ليورپول و اينتر و ميلان حسرت می خورد.
2) اين مربی خارجی آوردن پرسپوليس هم از آن کارهای عجيب بود. آن هم سه روز قبل از بازی! . البته نکته عجيب تر آنکه سرمربی هانوفر و مربی بايرن مونيخ حاضر شده است زير دست پروين کار کند.
3) در آخرين کرکری ها قبل از بازی کخ گفته است که از مساوی متنفر است و پروين هم گفته است که امکان ندارد پرسپوليس ببازد. که اگر هردوی اين حرفها درست باشد نتيجه ای جز برد پرسپوليس باقی نمی ماند!

محمد

پيام هاي ديگران () 
 


درباره وبلاگ

صفحه اصلي
آرشيو
فرستادن نظرات


اسفند 82
بهمن 82
دى 82
آذر 82
آبان 82
مهر 82
شهريور 82
مرداد 82
تير 82
خرداد 82
ارديبهشت 82
فروردين 82
اسفند 81
بهمن 81
دى 81
آذر 81
آبان 81
مهر 81


:برادر عزيزم


دوستان


* به روز شده در 24 ساعت اخير*

آرشيو
 


Email me from HERE:


پاورد باى:

پرشين بلاگ