نصرا...سکرتر

 

حالا كه سـكه قلـب خيـليـا  سـيا شده      حالا كه شهر شلوغ اينجورى بي صفا شده
يكى كه تا آخرش وايــسه پاي رفاقتـش     سـاده پيدا نمـيشـه ، عيـنـهو  كـيميا  شـده


   

یکشنبه ٢٦ آبان ،۱۳۸۱

Yahoo Group

 ورودی های مکاميک 81 بنا بر سنوات گذشته يک فقره گروه در Yahoo درست کردن که مام توش عضويم. يه روز مونده بود به امتحان رياضی من يه mail زدم به گروه به اين مظمون « احمقا به جای اينکه بشينيد Check mail کنيد بريد رياضی بخونيد نيفتين» بعد از امتحان اومدم يه چيزی بفرستم که ديدم منو با تيپا از گروهشون انداختن بيرون. يعنی اول فکر کردم اشکال فنيه! بعد ديدم نه گروه سرجاشه من سرجام نيستم!
شنبه هم يکی از بچه ها که گروه رو تشکيل داده بود اومد و بعد از يه کم نصايح و اين حرفااز ما خواست که باادب تر باشيم. منم فهميدم که جناب الف.الف.الف به ايشون زنگ زده و امر فرموده که فلانی رو از گروه بنداز بيرون و اوشونم اطاعت کرده (مأمور و معذور) بعدم با گرفتن تعهد مارو عفو مردن. من بحثی ندارم که نبايد اخراج می شدم. حرف من اينه که اگر اخراجی هم بايد صورت می گرفت بايد با هماهنگی هم اعضا بود يا حداقل خود اعضا کسی رو انتخاب می کردن که اين کارو انجام بده.
چرا تو هر سطحی از جامعه که ببينيم يه آدمايی دوست دارن وختی يه قدرتی دستشون می رسه سريع اعمال نفوذ کنن و (همون تريپ رئيس بازی و اين حرفا!) عقايدشون رو به همه زور کنن. اين گروه يه گروه همگانيه و همه اعضاش از ورودی های 81 ان و هيچ کس نسبت به ديگری برتری ای ندارد.
مثل اينکه خيلی داغ کردم! ولی خب اگه ما اين مسائل و مشکلات رو تو ي] گروه کوچيک و حقير!! Yahoo مون حل نکنيم چه جوری انتظار داريم اين مسائل تو سطح کلان (چيه به من نمياد از اين کلمه های قلنبه استفاده کنيم!) جامعه حل بشه............................

محمد

پيام هاي ديگران () 
 


درباره وبلاگ

صفحه اصلي
آرشيو
فرستادن نظرات


اسفند 82
بهمن 82
دى 82
آذر 82
آبان 82
مهر 82
شهريور 82
مرداد 82
تير 82
خرداد 82
ارديبهشت 82
فروردين 82
اسفند 81
بهمن 81
دى 81
آذر 81
آبان 81
مهر 81


:برادر عزيزم


دوستان


* به روز شده در 24 ساعت اخير*

آرشيو
 


Email me from HERE:


پاورد باى:

پرشين بلاگ